• Oferta

• LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE- czteroletnie

Dobra szkoła – dobry wybór – dobra przyszłość!

Ucz się w LO im. I. Sendler w Skwierzynie!!!

PROFIL OGÓLNY

z możliwością rozwijania indywidualnych zainteresowań, dzięki czemu nasi absolwenci mogą kontynuować naukę na wybranych uczelniach

DOŁACZ DO NAS!  podanie do szkoły  rekrutacja

DLA UCZNIÓW ZAMIEJSCOWYCH ZAPEWNIAMY MIEJSCE W INTERNACIE

Od 2017 r. roku LO w Skwierzynie jest członkiem Klubu Szkół UNICEF promującego idee pomocy humanitarnej oraz praw dziecka. Motto tej organizacji brzmi: „UNICEF pomaga wszystkim dzieciom. Wszędzie”. W ramach współpracy z UNICEF uczniowie biorą udział w projektach edukacyjnych związanych z tematyką praw dziecka, edukacji globalnej i międzykulturowej a także bezpieczeństwa dzieci. Ostatnio bardzo aktywnie włączyli się w akcję charytatywną: ,,Wszystkie kolory świata’’.

Współpracujemy z Akademią im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., Nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w wykładach otwartych i innych zajęciach  prowadzonych przez pracowników Akademii, w dniach otwartych oraz wydarzeniach i imprezach organizowanych przez tę uczelnię. Celem tej współpracy jest zwiększenie szans edukacyjnych młodzieży naszego LO. Jesteśmy otwarci na społeczność lokalną. Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Klubem Wojskowym 35. Dywizjonu Rakietowego.

UCZNIOWIE LICEUM  MOGĄ WYBRAĆ DODATKOWE SZKOLENIE:

1. Szkolenie specjalistyczne wojskowe

2. Szkolenie specjalistyczne policyjno- prawne -

4. ZAJĘCIA I OBOZY SZKOLENIOWE KADETÓW:

- SZKOLENIE KLAS POLICYJNYCH- FILM

- SZKOLENIE STRZELECKO TAKTYCZNE- FILM