• PROJEKT MATURA PLUS 2022/2023

• WRZESIEŃ 2022

27 września 2022r w Gorzowie Wielkopolskim w Bibliotece Wojewódzkiej odbyło się spotkanie uczestników projektu MATURA + z jego organizatorami. W spotkaniu uczestniczyło naszych 6 uczniów, którzy już od zaczynają zajęcia online przygotowujące do matury 2023.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poznać organizatorów projektu i przedstawicieli sponsorujących to przedsięwzięcie: p. Małgorzatę Zakrzewską (Firma Elimat), p. Dariusza Kulmę (Firma Elimat), p. Martę Zynek (Fundacja Empiria i Wiedza) oraz prezesa Banku Gospodarstwa Krajowego.

Każdy z organizatorów zabrał głos i każdemu przyświecał jeden cel, pomóc wszystkim uczestnikom projektu w odpowiedzi na pytanie: JAK ZADAĆ MATURĘ?

P. Dariusz Kulma, nauczyczyciel, który będzie prowadził zajęcia z uczestnikami projektu MATURA+ bardzo mocno zmotywował uczniów podczas wykładu motywacyjnego trwającego 1,5 godziny, a p. Małgorzata Zakrzewska omówiła kwestie związane z udziałem w zajęciach online.

WRZESIEŃ 2022

9 maturzystów naszej szkoły przeszło pomyślnie rekrutację i  będzie brało udział w bezpłatnym kursie maturalnym ONLINE z matematyki na poziomie podstawowym.

27 września 2022 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp r kursanci wezmą udział w pierwszym spotkaniu na żywo z nauczycielem prowadzącym Dariuszem Kulma.

CZERWIEC 2022

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników projektu MATURA +.

O PROJEKCIE

Autorem projektu jest Firma edukacyjno – wydawnicza ELIMAT Dariusz Kulma we współpracy z Fundacją Banku Gospodarstwa Krajowego Empira i Wiedza.

W ramach projektu prowadzone będzie wsparcie dla maturzystów szkół ponadpodstawowych województw: lubuskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie.

Zajęcia będą organizowane w formie bezpłatnych kursów online od października do kwietnia.

Celem projektu jest wspólne działanie na rzecz jak najlepszych wyników maturalnych