• Poczęstunek dla absolwentów

• W poniedziałek 25 września naszą szkołę odwiedziła grupa absolwentów szkoły- rocznik 1967 roku, których hotelarze ugościli w naszym szkolnym hoteliku

• Jest sprawa.,...

• Jest sprawa. Lidl rozdaje nagrody dla szkół! Możemy z nich skorzystać również my, ale potrzebujemy Waszej pomocy. Jedyne, co trzeba zrobić, to podczas zakupów w Lidlu odebrać przy kasie Talenciaka i wrzucić go do specjalnie przygotowanych pudełek, które znajdą się w dwóch budynkach szkoły, na Poznańskiej i w liceum już od poniedziałku 25.09.23. Należy tylko pamiętać,że w koszyku podczas zakupów musi znaleźć się choć jeden owoc lub warzywo. Czyli zdrowo

Liczymy na Was! Nagrody będą właśnie dla Was. Może drukarki, może gry, a może jakieś inne przydatne gadżety. Zobaczymy, ile Talenciaków uda nam się zebrać.

#zstio.skwierzyna #talenciaki #nagrodywlidlu #pomóższkole

• Nowa Rada Rodziców

• Nowa Rada Rodziców ZSTiO 2023/2024

W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego oraz całej społeczności uczniowskiej serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców Pani Monice Bieńko- Małek oraz Panu Krzysztofowi Wałczykowi

Dnia 19.09.2023 podczas zebrania trójek klasowych rodziców wybrano nowe prezydium Rady Rodziców ZSTiO na rok szkolny 2023/2024. Gratulujemy nowej Radzie i życzymy owocnej współpracy ze społecznością uczniowską oraz organami szkoły. Podczas zebrania uchwalono nową kwotę składki na Radę Rodziców- 80 zł. I ratę - 40 zł można wpłacić do końca listopada, II ratę 40 zł do końca lutego. Zachęcamy do dokonywania wpłat na konto Rady Rodziców ZSTiO. W tytule proszę podać Imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Rada Rodziców wspiera, nagradza i zachęca do większej aktywności uczniów naszej szkoły.

• Akcja charytatywna- Pola Nadziei

• POLA NADZIEI

„Nie liczy się to ile posiadasz
              Ale ile dajesz innym
              I jak się z Nimi dzielisz”
              Nasi wolontariusze w dniu dzisiejszym sprzedawali cebulki żonkila podczas zebrań rodziców. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w akcję charytatywną na rzecz Hospicjum Św Kamila w Gorzowie Wlkp. ♥️♥️♥️♥️

• MATura+

• Ach co to był za dzień?

Już od samego rana wszystko wskazywało, że to będzie inny dzień niż zwykle. Na początku pojawił się komunikat o problemach z szynobusem, następnie niebezpieczne anomalie pogodowe, które nawiedziły nasz region, ale to i tak nie powstrzymało Nas (Gosi, Pauliny i p. Edyty)

aby dotrzeć na spotkanie inauguracyjne dla maturzystów MATura+. To już trzecia edycja tego projektu i jak podają wieści na stronie Fundacji Empiria i Wiedza „maturzyści szczelnie wypełnili salę” w gorzowskim Multikinie, a my byłyśmy wśród nich. Nie da się słowami opisać tego,

co przeżyłyśmy podczas jakże inspirującego spotkania. Była oczywiście mowa o nastawieniu,

o motywacji i tajemniczo brzmiącym słowie HIPOKAMP, która utwierdziła jeszcze bardziej uczennice ZSTiO, że warto było zapisać się to tego projektu. Byłyśmy również zaskoczone, jak podczas wykładu, na jednym ze zdjęć, pojawiła się para naszych byłych uczniów, co zostało przez nas oczywiście uwiecznione zdjęciem. Oni maja już to za sobą i wiedzą jak czasami ciężką drogę trzeba pokonać by dojść do celu. Nie wszystkim się to udaje, ale to często„brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice”, więc miejmy nadzieję, że naszym WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MATURZYSTOM nie zabraknie wiary, gdyż wierzą w siebie i osiągną wytyczony przez siebie cel.