• Życzenia

• Drodzy Państwo, Dziękujemy za kolejny wspólny rok! Przyjmijcie z wyrazami szacunku i sympatii szczere życzenia Noworoczne

• MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE- JASEŁKA 2023

• Zapraszamy na ŚWIĄTECZNE MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE -Jasełka w wykonaniu uczniów ZSTiO. Autorem filmu jest Julian Anadalukiewicz z 1LO. Dziękujemy Julianowi za oprawę fotograficzną i filmową.

Przedstawienie Jasełkowe pod tytułem:

"BYŁ PAN KIEDYŚ W NAZARECIE?"

Przygotowane pod przewodnictwem Pani Katarzyny Majewskiej, ks. Dawida Borszowskiego i Pani Aleksandry Rutkowskiej.

Aktorzy:

* ks. Dawid Borszowski

• DZIEŃ MOCY I DOBRA

• TO BYŁ DZIEŃ MOCY DOBRA, KTÓRE JEST W NASZYCH SERCACH

Za Wszystko, co w tych dniach się wydarzyło jesteśmy bardzo wdzięczni

Za wypieki Pani Renaty i wolontariuszy z internetu

Wszystkim zaangażowanym Rodzicom, naszym uczniom, którzy pokazali bogactwo wypieków świątecznych bardzo serdecznie dziękujemy

• Olimpiada Umiejętności Hotelarskich

• W środę 13 grudnia 2023 r. dwie uczennice z klasy V technikum hotelarskiego AMELIA MATERNA I ANNA SOCHACKA wzięły udział w etapie okręgowym Olimpiady Umiejętności Hotelarskich w Szczecinie organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Dziewczyny wykazały się wysoką wiedzą i umiejętnościami z zakresu hotelarstwa. Dziękujemy za udział i życzymy sukcesów na egzaminie zawodowym i maturalnym.

• Mecz Mikołajkowy

• Sportowe rozgrywki
              Dnia 12.12.2023 reprezentacja dziewcząt ZSTiO wzięła udział w Mikołajkowym turnieju  piłki siatkowej zajmując 4 miejsce. Gospodarzami rozgrywek było Liceum Ogólnokształcące im H. Święcickiego w Międzyrzeczu 🎅🤶

• "Krótka Gadka" cd...

• W kolejnym wywiadzie w cyklu Krótka Gadka tym razem rozmowa z trójką bohaterów. Chłopaki z 2 TC króciutko powiedzą o tym, jak to było z tym Turniejem Maszyn Wodnych w Zielonej Górze.  Pisalismy o tym jakiś czas temu. Obejrzyjcie, posluchajcie.

• RUSZA REKRUTACJA NA ZAGRANICZNY STAŻ ZAWODOWY W GRECJI

• Rusza rekrutacja na zagraniczny staż zawodowy w Grecji!

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Lema ogłasza trzeci nabór na staż zagraniczny do projektu o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET-000138905 dofinansowany ze środków Unii Europejskiej na zasadach Programu Erasmus +, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1: Mobilność Edukacyjna w ramach otrzymanej Akredytacji 2021-2027.

Od 7 grudnia 2023 do 22 grudnia 2023 r. będzie trwał nabór na dwutygodniowe staże zagraniczne w Grecji w ramach programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej na zasadach programu Erasmus+.

Staże zagraniczne przeznaczone są dla uczniów klas II, III i IV uczących się w zawodach technik hotelarstwa , technik technik spedytor, technik technik pojazdów samochodowych . W przypadku braku chętnych na staż zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający w klasach pierwszych.

Należy podkreślić, że udział w programie nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie będą więc miały sfinansowany przejazd do Grecji, wyżywienie, zakwaterowanie, udział w stażach zawodowych w firmach greckich, udział w zajęciach przygotowawczych oraz programie kulturalnym.

Wypełnione dokumenty należy składać do koordynatorów projektu, pani Janiny Musialskiej lub pani Beaty Klemt

Prosimy, by w miarę możliwości, formularz zgłoszeniowy wydrukowany został w kolorze. Wypełniamy go drukowanymi literami.

1. REGULAMIN REKRUTACJI DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO PROJEKTU DOSTĘPNE NA STRONIE SZKOŁY W ZAKŁADCE PROJEKTY (rok szkolny 2023/2024) -

Formularz w wersji papierowej dostępny jest również u koordynatora projektu: Pani Janiny Musialskiej (biblioteka szkolna)