• KRÓTKA GADKA

• Zapraszamy na rozmowę z tegorocznymi maturzystami, którzy już wkrótce odtańczą poloneza na swojej Studniówce. Czy są zestresowani? Czy mają gotowe kreacje? Obejrzyjcie Krótką Gadkę.

• Studiuj z nami!

• Wizyta przedstawicieli Politechniki Morskiej w Szczecinie w ZSTiO.
              18 stycznia 2024 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Politechniki Morskiej w Szczecinie. Spotkanie z  uczniami klas maturalnych pozwoliło na zapoznanie z ofertà edukacyjną uczelni.

• Uczniowie ZSTiO w Skwierzynie uczestnikami rozprawy sądowej.

W dniu 16 stycznia 2024 r. uczniowie klasy czwartej technikum spedycyjnego ZSTiO w Skwierzynie wzięli udział w warsztatach dotyczących praktycznych aspektów wykorzystania prawa i procedur administracyjno - prawnych w rozwiązywaniu codziennych życiowych problemów. Warsztaty zostały zorganizowane przez Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. Podczas symulacji rozprawy sądowej uczniowie mieli okazję wcielić się w role: powoda i pozwanego oraz ich reprezentantów prawnych, świadków zdarzenia oraz sędziów. Wszyscy dobrze się bawili, wczuwając się w wyznaczone role, jednocześnie poznając w praktyce sposób prowadzenia rozprawy sądowej. Serdecznie dziękujemy SSR dr Robertowi Słabuszewskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

• PODZIEKOWANIA

• PODZIĘKOWANIA ❤ ❤ ❤
              Drodzy uczniowie, rodzice oraz osoby prywatne ❤
              Serdecznie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM za zaangażowanie się w szkolną akcję charytatywną "ŚWIĄTECZNA PAKA DLA BEZDOMNEGO KOCIAKA" na rzecz przytuliska znajdującego się pod opieką wolontariuszy z naszej gminy "Pomagamy bo kochamy" Dary w postaci karmy, podkładów, kocyków, żwirku zostały przekazane 5 stycznia 2024 r. wolontariuszom zajmujących się przytuliskiem. Dziękujemy również wszystkim za wpłaty na leczenie chorych kociąt w kwocie 300 zł. Pieniądze przekazaliśmy na konto zrzutka pl https://zrzutka.pl/udjmzv?wplata=d52249
              Jesteście wspaniali ❤ ❤ ❤ ❤ DZIĘKUJEMY ❤ ❤
              Samorząd Szkolny ZSTiO
            • KONKURS

• SOK w Skwierzynie ZAPRASZA

Zgłoszenia w szkole przyjmuje Pani K. Majewska (nauczyciel wych. fizycznego)

Nowy Rok , nowa edycja Naszego Festiwalu Dzieci i Młodzieży Śpiewającej Skwierzyna 2024!

Lubisz śpiewać? Występy na scenie sprawią Ci radość? To ta impreza jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w eliminacjach!

Kiedy? 8 lutego 2024r (czwartek)

Gdzie? w sali widowiskowej SOK

O której? od godz. 16:00

Szczegóły w regulaminie!

Karta i regulamin do pobrania:

Masz pytania? Dzwoń - Ksenia Kireńko - 663-707-380

• EGZAMINY ZAWODOWE

• Egzaminy zawodowe.

W dniach od 9-10 stycznia 2024 r odbywają się w sxkole egzaminy zawodowe dla klas VTBCF w zawodzie tevhnik spedytor, technik pojazdów samochodowych oraz technik hotelarstwa. Życzymy powodzenia na egzaminach

• IV EDYCJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO MAM TALENT

• UWAGA, RUSZA JUZ IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "MAM TALENT" Jeżeli tańczysz, malujesz, rysujesz, żonglujesz, czarujesz, itp? Zgłoś się do opiekunów samorządu szkolnego ZSTiO do 19 stycznia - p. E. Żmudzińskiej lub p. J. Musialskiej. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne lub grupowe.

• PODSUMOWANIE KONKURSU TALENCIAKI

Troszkę opóźnione podsumowanie akcji Talenciaki. Dziękujemy serdecznie uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w akcji Talenciaki. Udało nam się zebrać 815 kuponów, które wymieniliśmy na zestaw 6 gier planszowych. Gry zostały przekazane mieszkańcom naszego internatu i z pewnością umilą im długie zimowe wieczory. Jeszcze raz dziękujemy.