• Szkolenie klas mundurowych- profil policyjny

• W ostatnich dniach przed feriami uczniowie klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skwierzynie trenowali swoje umiejętności pod okiem policjantów z KPP Międzyrzecz. Zajęcia odbywały się w ramach zimowego obozu sprawnościowego. Policjanci przeprowadzili zajęcia między innymi z dziedziny rozpraszania agresywnego tłumu, oględzin utraconego pojazdu, kontroli osobistej, badań trzeźwości i kontroli prędkości. Młodzież miała okazję użyć takich policyjnych środków jak kajdanki, urządzenie do badania trzeźwości, miernik prędkości oraz drogomierz. Dużą atrakcją okazała się możliwość założenia kajdanek kolegom i koleżankom.

• Ferie zimowe

• Od 12 – 25 lutego 2024 rozpoczynamy ferie zimowe.
              Życzymy Wam udanego i radosnego wypoczynku. Odpoczywajcie, nabierajcie sił, cieszcie się. Jednak prosimy, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Życzymy Wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych ferii zimowych!

• KONKURS GEOGRAFICZNY

• KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie szkolnym "FLAGI PAŃSTW ŚWIATA"

Zgłoszenia przyjmuje nauczyciel geografii Pani Joanna Rajtar-Welsandt. Konkurs odbędzie się w połowie marca 2024.

• IV EDYCJA MAM TALENT

• Nowa galeria IV EDYCJA MAM TALENT została dodana do albumu fotograficznego

ZA NAMI IV EDYCJA "MAM TALENT"

1 lutego 2024 roku w SOK w Skwierzynie odbyła się IV edycja międzyszkolnego konkursu "Mam Talent”. Organizatorem konkursu jest ZSTiO Skwierzyna. Do zabawy zaprosiliśmy szkoły podstawowe. Swoje talenty wokolne, taneczne muzyczne do konkursu zgłosiły szkoły: Zespół Edukacyjny ze Skwierzyny, Szkoła Podstawowa w Przytocznej i ZSTiO w Skwierzynie. W klimatyczny nastrój zabawy wprawili nas konferansjerzy: Julia Drapała oraz Michał Kolęda. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało Jury, które spośród wszystkich szkół wyłoniło po jednym reprezentancie. Następnie publiczność w drodze głosowania online wybrała laureatów IV edycji Mam Talent. Niesamowitą niespodziankę publiczności sprawił występ naszych gości specjalnych. Bowiem wszyscy mogliśmy bawić się na Balu u Rafała.

Laureatem IV EDYCJI „MAM TALENT został Igor Oleksak;

II miejsce zajął Zespół Edukacyjny ze Skwierzyny: Julia, Lena i Marta

III miejsce zajęła Julia Czapiewska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy serdecznie naszej Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody. Dziękujemy naszym gościom za występ, wszystkim wykonawcom i publiczności- byliście wspaniali i niesamowici. Naszym zaproszonym gościom, którzy zaszczycili Nas swoja obecnością. Panu M. Zawidzkiemu- dyrektorowi SOK za udostepnienie pięknej sali na potrzeby konkursu. Panu akustykowi SOK za nagłośnienie i oświetlenie. Wspaniałym organizatorom: samorządowi szkolnemu, klasom 2TB, 2TFC oraz ich wychowawcom Paniom E. Żmudzińskiej oraz M. Świątek dzięki którym mogła się odbyć IV Edycja Mam Talent. Naszej kamerzystce Marii Bilopola, naszemu fotoreporterowi- Julkowi Andalukiewiczowi, dzięki któremu możecie obejrzeć piękną fotorelację.

• PODSUMOWANIE I SEMESTRU

• Podsumowanie I semestru

1.02.2024 w SOK w Skwierzynie odbyło się uroczyste podsumowanie I semestru ZSTiO. Wyróżnieni uczniowie za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz za konkurs językowy otrzymali dyplomy. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy im kolejnych sukcesów.

Fotorelację przygotował nasz szkolny fotograf Julian Andalukiewicz z klasy 1 LO. Dziękujemy