• POZDROWIENIA Z ZAGRANICZNEGO STAŻU ZAWODOWEGO W GRECJI 2024
      • LICEALIADA- III MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM -PIŁKA KOSZYKOWA
      • MISTRZYNIE POWIATU MIĘDZYRZECKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ
      • 11. 03.2024 wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski
        •                                BĄDŹ  Z  NAMI!

•            OFERTA  EDUKACYJNA   -   REKRUTACJA

Z ŻYCIA SZKOŁY

SZKOLENIE KLAS MUNDUROWYCH

OBÓZ LETNI 2024 KLAS MUNDUROWYCH

10.06.2024-14.06.2024

Obóz letni odbędzie się w dniach 10.06.2024-14.06.2024. Przewidywany koszt obozu letniego w granicach 700-800 zł.

I RATA - 400 zł należy wpłacić do 30 kwietnia 2024

II RATA - 300-400 zł - wpłata do 1.06.2024 (kwota zostanie podana w maju po skalkulowaniu aktualnych kosztów)

Wpłat dokonujemy na konto RADY SZKOŁYnr 9 1 1 2 4 0 3 5 9 4 1 1 1 1 0 0 1 1 0 4 7 6 7 9 9 6 tytuł wpłaty Imię i nazwisko ucznia, klasa, I rata za obóz letni 2024

Dokumenty obozowe do pobrania na stronie szkoły (zgoda, badania lekarskie) Badania lekarskie należy uzupełnić po 15 maja 2024.

Link do strony

•                                      AKTUALNOŚCI

• KRÓTKA GADKA

Zapraszamy na rozmowę z tegorocznymi maturzystami, którzy już wkrótce odtańczą poloneza na swojej Studniówce. Czy są zestresowani? Czy mają gotowe kreacje? Obejrzyjcie Krótką Gadkę.

• Studiuj z nami!

Wizyta przedstawicieli Politechniki Morskiej w Szczecinie w ZSTiO.
              18 stycznia 2024 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Politechniki Morskiej w Szczecinie. Spotkanie z uczniami klas maturalnych pozwoliło na zapoznanie z ofertà edukacyjną uczelni.

Uczniowie ZSTiO w Skwierzynie uczestnikami rozprawy sądowej.

W dniu 16 stycznia 2024 r. uczniowie klasy czwartej technikum spedycyjnego ZSTiO w Skwierzynie wzięli udział w warsztatach dotyczących praktycznych aspektów wykorzystania prawa i procedur administracyjno - prawnych w rozwiązywaniu codziennych życiowych problemów. Warsztaty zostały zorganizowane przez Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. Podczas symulacji rozprawy sądowej uczniowie mieli okazję wcielić się w role: powoda i pozwanego oraz ich reprezentantów prawnych, świadków zdarzenia oraz sędziów. Wszyscy dobrze się bawili, wczuwając się w wyznaczone role, jednocześnie poznając w praktyce sposób prowadzenia rozprawy sądowej. Serdecznie dziękujemy SSR dr Robertowi Słabuszewskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

• PODZIEKOWANIA

PODZIĘKOWANIA ❤ ❤ ❤
              Drodzy uczniowie, rodzice oraz osoby prywatne ❤
            • KONKURS

SOK w Skwierzynie ZAPRASZA

Zgłoszenia w szkole przyjmuje Pani K. Majewska (nauczyciel wych. fizycznego)

Nowy Rok , nowa edycja Naszego Festiwalu Dzieci i Młodzieży Śpiewającej Skwierzyna 2024!

Lubisz śpiewać? Występy na scenie sprawią Ci radość? To ta impreza jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w eliminacjach!

• EGZAMINY ZAWODOWE

Egzaminy zawodowe.

W dniach od 9-10 stycznia 2024 r odbywają się w sxkole egzaminy zawodowe dla klas VTBCF w zawodzie tevhnik spedytor, technik pojazdów samochodowych oraz technik hotelarstwa. Życzymy powodzenia na egzaminach

• IV EDYCJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO MAM TALENT

UWAGA, RUSZA JUZ IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "MAM TALENT" Jeżeli tańczysz, malujesz, rysujesz, żonglujesz, czarujesz, itp? Zgłoś się do opiekunów samorządu szkolnego ZSTiO do 19 stycznia - p. E. Żmudzińskiej lub p. J. Musialskiej. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne lub grupowe.

PODSUMOWANIE KONKURSU TALENCIAKI

Troszkę opóźnione podsumowanie akcji Talenciaki. Dziękujemy serdecznie uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w akcji Talenciaki. Udało nam się zebrać 815 kuponów, które wymieniliśmy na zestaw 6 gier planszowych. Gry zostały przekazane mieszkańcom naszego internatu i z pewnością umilą im długie zimowe wieczory. Jeszcze raz dziękujemy.

• Życzenia

Drodzy Państwo, Dziękujemy za kolejny wspólny rok! Przyjmijcie z wyrazami szacunku i sympatii szczere życzenia Noworoczne

• MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE- JASEŁKA 2023

Zapraszamy na ŚWIĄTECZNE MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE -Jasełka w wykonaniu uczniów ZSTiO. Autorem filmu jest Julian Anadalukiewicz z 1LO. Dziękujemy Julianowi za oprawę fotograficzną i filmową.

Przedstawienie Jasełkowe pod tytułem:

"BYŁ PAN KIEDYŚ W NAZARECIE?"

Przygotowane pod przewodnictwem Pani Katarzyny Majewskiej, ks. Dawida Borszowskiego i Pani Aleksandry Rutkowskiej.

• Gmina Skwierzyna
        • Janas Logistics