• W szkole

Godziny pracy:
            Poniedziałek - Czwartek: 8.00 - 14.30
            Piątek: 8.00 - 12.00

Pedagog jest otwarty na współpracę z nauczycielami, rodzicami, uczniami, przedstawicielami różnych instytucji wspomagających pracę opiekuńczo-wychowawczą szkoły.

Pedagog pomoże zapobiec i zaradzić problemom wychowawczym. Ważne, aby do pedagoga docierały sygnały ze środowiska szkolnego dotyczące chuligaństwa, przemocy, wandalizmu.

Ważna jest współpraca pedagoga z wychowawcą i nauczycielami.

Rodzice powinni skorzystać z pomocy pedagoga gdy dzieje się krzywda dziecku gdy borykają się z problemami wychowawczymi kiedy zauważą coś niepokojącego w zachowaniu dziecka.

Pedagog otwarty jest na współpracę z instytucjami pozaszkolnymi wspierającymi pracę opiekuńczo-wychowawczą szkoły dla zapewnienia bezpieczeństwa w szkole, skutecznego przeciwdziałania przemocy i patologiom społecznym.

*MOGĄ SZUKAĆ WSPARCIA I POMOCY PEDAGOGA

PAMIĘTAJ
            *NAWET Z NAJTRUDNIEJSZEJ SYTUACJI JEST WYJŚCIE
            *NIE JESTEŚ SAM

PRZYJDŹ

*WSPÓLNIE ZASTANOWIMY SIĘ NAD SPOSOBAMI ROZWIĄZANIA TWOJEGO PROBLEMU
            *PEDAGOG NIE ROZWIĄŻE PROBLEMU ZA CIEBIE
            *BĘDZIE SŁUŻYŁ POMOCĄ I RADĄ
            *WSKAŻE MOŻLIWOŚCI ROZWIĄZANIA KONFLIKTU
            *I RADZENIA SOBIE W SYTUACJACH TRUDNYCH

KAMPANIA 19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY.

Nasza szkoła bierze udział w KAMPANII 19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY. Jest to kampania społeczna, która jest organizowana na całym świecie już od 11 lat. W Polsce Fundacja po Drugie zaczęła rozwijać i propagować kampanię od 2014r. Celem kampanii jest zapobieganie przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Przez 19 dni trwania kampanii instytucje pracujące z dziećmi i młodzieżą oraz rodzinami z Gminy Skwierzyna będą prowadziły szereg działań oraz mówiły o szacunku, bezpieczeństwie i wolności dzieci i młodzieży.

START- LISTOPAD 2021 r

LINK DO PRZEWODNIKA PO KAMPANII