• ZAGRANICZNE STAŻE ZAWODOWE PORTUGALIA 2017

PROJEKT "MIĘDZYNARODOWA MOBILNOŚĆ SZANSĄ NA ZAWODOWY SUKCES" -2017

Projekt „Międzynarodowa mobilność szansą na zawodowy sukces” (POWERVET-2017-1-PL01-KA102-037861).Kolejny wyjazd w ramach stażu zawodowego w portugalskich przedsiębiorstwach trwa w najlepsze! Za nami intensywny weekend w Porto, Viana do Castelo oraz w samej Bradze :) A to dopiero początek! Projekt „Międzynarodowa mobilność szansą na zawodowy sukces” (POWERVET-2017-1-PL01-KA102-037861).Działanie realizowane jest przy współpracy Fundacji Młodzieży Wiejskiej, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu, Zespołu Szkół Technicznych w Skwierzynie oraz APLICAPROPOSTA LDA (Braga Mobility Open). Staż realizowany w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Działanie skierowane jest do uczniów kształcących się w klasach o profilu technik spedytor oraz technik logistyk. Celem nadrzędnym projektu jest wzrost kompetencji zawodowych uczniów poprzez udział w 2 tygodniowym stażu w portugalskich przedsiębiorstwach działających w obszarze logistyki i spedycji. Przewidywany termin wyjazdu: II poł. października – I poł. listopada 2017. Staż realizowany w ramach projektu systemowego „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz szkolenia kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.